Jdi na obsah Jdi na menu
 


cíl mé práce

 

Celostní diagnostika  organismu dětí i dospělých - jazyková, z oční duhovky,  tváře, zubů, ušních lalůčků, plosek nohou..

Náslédná terapie formou masáží a speciální podpůrná léčba moxováním, baňkováním, lávovými kameny užíváním bylin a bylinných produktů,  poradenství v samopřikládání pijavice lékařské.
 

Věřím v budoucí lepší spolupráci alternativních poradců a lékařů. Žádný terapeut nevyléčí akutní zánět slepého střeva a žádný lékař nemá čas  na to, aby rozpoznal rodící se vážný zdravotní problém u svého pacienta.

Nesouhlasím s řadou alternativních léčitelů, kteří připravují nemocného o tisíce a leckdy desetitisíce  korun za nefungující necertifikované tinktury a nemohu souhlasit ani s lékaři, kteří na bolestný nářek svých pacientů předepisují Ibalgin, aniž by zvedli oči od obrazovky počítače.

 

Když si lékaři a léčitelé uvědomí kde je jejich místo v životě běžného pacienta, výsledkem bude stabilní pevné zdraví nás všech.  Jinými slovy -  léčitel by měl nabízet prevenci, lékař by měl jednat v období propuknutí vážné nemoci a léčitel by měl  pomoci  lékaři pacienta zklidnit a po náročné léčbě navrátit do běžného života.

 

 Mám zájem nabízet svým zákazníkům rozmanitou preventivní terapii. To, co vyhovuje jednomu,  nemusí vyhovovat druhému a naopak.  Proto je zbytečné kritizovat určitou formu terapie a znepříjemňovat náladu těm, kteří si ji vybrali.  Máme právo volby a pošetilý ten, kdo ho neumí využít.